
Altus AL 306 B
Ürün Analizi
- Şikayetler
Yanıltıcı Teknik Servis Ve Devam Eden Buzdolabı Sorunu

Altus marka buzdolabım için 0 (850) 307 30 62 telefonu aradık. Altus müşteri hizmetleri olduğunu söylemeleri üzerine servis talebinde bulundum. Gelen teknik ekip, motor, gaz sensörü vb. arızaların olduğunu ve 11,000 TL karşılığında hepsini değiştirdiklerini söylediler. Ne kadar doğru, onu da bilmiyo...
Altus-ARÇELİK Mi Bir Daha Asla...

Altus marka büro tipi buzdolabı aldım, teslimatı dört gün önce yapıldı ve müşteri hizmetlerini aradım. Randevu verildi ancak montaj için servis zamanında gelmedi. Defalarca aramama ve hemen servis yönlendirmesi yapıyoruz bilgisi verilmesine rağmen hala montajı yapılmadı. Gereğini hemen yapıyoruz, se...
Altus Al 306 B Servis İlk Kurulum Sıkıntısı

1 hafta önce Media Markt mağazasından Altus al 306 b büro tipi mini buzdolabı aldık. Ertesi gün teslim ettiler. İlk kurulum için servisin gelmesi gerektiğini söylediler. Servis talebi oluşturmanıza rağmen ve defalarca müşteri hizmetlerine durumu izah etmemize rağmen dönen olmadı. Anlayışla karşılıyo...
Altus Kategorileri
- Airfryer 27
- Ankastre Fırın 57
- Ankastre Ocak 88
- Ankastre Set 46
- Aspiratör 16
- Blender 6
- Bulaşık Makinesi 687
- Buzdolabı 778
- Çamaşır Makinesi 1.199
- Çay Makinesi 99
- Çeyiz Seti 1
- Davlumbaz 36
- Derin Dondurucu 290
- Dikey Süpürge 115
- Elektrikli Süpürge 46
- Fırın 63
- Isıtıcı 7
- Kahve Makinesi 31
- Klima 1.232
- Kombi 9
- Kurutma Makinesi 768
- Mikrodalga Fırın 8
- Ocaklı Fırın 29
- Rondo 6
- Set Üstü Ocak 35
- Su Isıtıcı 32
- Su Sebili 34
- Süpürge 31
- Tartı 49
- Televizyon 214
- Tost Makinesi 7
- Ütü 44
- Vantilatör 16
Çok Karşılaştırılanlar
Ürün Özellikleri
| Boy | 840 mm |
| Renk | Beyaz |
| Derinlik | 590 mm |
| Genişlik | 540 mm |
| Soğutma Tipi | Statik |
| Kapı Sayısı | 1 kapılı |
| Buzdolabı Tipi | Tek Kapılı |
| Kullanım Şekli | Büro/Tezgah Tipi |
| Toplam İç Hacim | 114 lt |
| Gürültü Düzeyi | 36 dB |
| Dondurucu İç Hacim | 13 lt |
| Yeni Enerji Sınıfı | E |